Apartmán Drevenička | Luxusné Ubytovanie v Ždiari

V našom apartmáne Drevenička vám prinášame vrchol pohodlia a luxusu. Užite si nezabudnuteľný pobyt v srdci Ždiaru, kde tradícia a komfort spolu vytvárajú jedinečný zážitok.

Apartmán ponúka dve priestranné izby a dve kúpelne, kde sa môžete cítiť ako doma. Každá izba je štýlovo zariadená a disponuje pohodlnými lôžkami pre vaše pohodlie. Sociálne zariadenie v apartmáne vám poskytne súkromie a komfort.

Vychutnajte si vlastnú kuchynku vybavenú mikrovlnnou rúrou, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou. Tu si môžete prichystať obľúbené jedlá a nápoje podľa svojho gusta. Súčasťou apartmánu je LED TV + SAT a rýchla wifi, ktorá vám umožní pripojiť sa na internet kedykoľvek budete potrebovať.

Bezplatné parkovanie je priamo pri dreveničke, takže nemusíte mať starosti o svoje vozidlo. Počas zimného obdobia si môžete byť istí, že vám bude teplo, keďže je drevenička nepretržite vykurovaná ústredným plynovým kúrením.

Vaše chuťové poháriky potešíme aj stravovaním. Na vaše želanie vám zabezpečíme chutné jedlá v našom susednom penzióne u Pavla, aby ste sa mohli oddávať gastronomickým zážitkom.

Pre vaše malé poklady sme pripravili detské ihrisko priamo pri dreveničke. Detské pieskovisko, trampolína, hojdačka, lezecká stena a detská šmýkačka sú tu pre ich zábavu a bezpečný pohyb.

Zažite luxusný a pohodlný pobyt v apartmáne Drevenička v Ždiari. Očakávame vás s otvorenou náručou, aby sme vám poskytli nezabudnuteľné chvíle v tomto malebnom kúsku Ždiara.


Apartmán drevenica Ždiar 102

Ubytovanie v apartmáne 103 je zárukou moderného a elegantného zážitku. Vychutnajte si komfort v kombinácii s prírodným prostredím Ždiara. Naša izba je dizajnovaná tak, aby vám poskytla útulný domov pre váš pobyt.

Apartmán drevenica Ždiar 103

Ubytovanie v apartmáne 103 je zárukou moderného a elegantného zážitku. Vychutnajte si komfort v kombinácii s prírodným prostredím Ždiara. Naša izba je dizajnovaná tak, aby vám poskytla útulný domov pre váš pobyt.

Drevenica Ždiar

Drevenička Ždiar - Všetok čaro Ždiara a jeho prírodného bohatstva sa spája v našej útulnej Dreveničke. Obklopení krásou Belianskych Tatier nájdete tu pokoj a autentickosť Ždiaru, ktoré si užijete v súkromí.