Ubytovanie Ždiar | Penzión u Pavla

Vitajte v nezabudnuteľnom svete ubytovania v Ždiari. Ponúkame vám krásne miesto na oddych a relaxáciu - Penzión u Pavla. Naša rozmanitá ponuka ubytovacích možností vám prinesie všetko, čo si želáte pre pohodlný a autentický pobyt.

Máme pre vás pripravené špeciálne izby, aby ste si mohli užiť pokoj a prírodu tejto krásnej dediny. Spojili sme pohodlie a štýl, aby sme vám poskytli jedinečný zážitok z ubytovania.

Náš Penzión u Pavla je vaším domovom pre čas vášho pobytu. Sme hrdí na to, že vám prinášame kvalitné služby, pohodlie a atmosféru, ktorá z vás spraví spokojného hosťa.

S našimi luxusnými izbami a apartmánmi môžete zažiť skutočný komfort. Súčasťou každého ubytovania sú vlastné sociálne zariadenia, moderné vybavenie a nezabudnuteľný výhľad na okolitú prírodu.

Zveme vás, aby ste sa pripojili k nám na Penzión u Pavla a zažili autentické ubytovanie v Ždiari, ktoré spojuje štýl, pohodlie a krásu prírody.

Chcete vedieť viac? Navštívte našu stránku www.penzionupavla.sk.


Ubytovanie Ždiar - penzión u Pavla

Drevenica Ždiar

Drevenička Ždiar - Všetok čaro Ždiara a jeho prírodného bohatstva sa spája v našej útulnej Dreveničke. Obklopení krásou Belianskych Tatier nájdete tu pokoj a autentickosť Ždiaru, ktoré si užijete v súkromí.