Drevenica Ždiar | Ubytovanie v Zdiari

V kategórii Lux vám ponúkame neodolateľný komfort a štýl ubytovania. Tieto luxusne vybavené sú ideálne pre tých, ktorí očakávajú to najlepšie z pobytu v Ždiari. Naša prioritou je, aby ste sa cítili ako doma a mali prístup ku všetkým pohodliam.

Každá izba v kategórii Lux disponuje vlastným sociálnym zariadením a moderným sprchovým kútom, ktorý vám poskytne súkromie a komfort. Okrem toho je súčasťou každej izby aj vlastný balkón, kde môžete relaxovať a vychutnať si nádherný výhľad na okolitú krajinu, vrátane krás Belianskych Tatier a malebnej dedinky Ždiar.

Vašu zábavu a pohodlie zabezpečuje LED TV so satelitným príjmom, aby ste si mohli pozrieť svoje obľúbené programy alebo filmy. Samozrejmosťou je aj rýchla wifi pre neobmedzený prístup na internet.

Chceme, aby ste mali vždy možnosť si pripraviť obľúbený nápoj, preto sme do izby umiestnili rýchlovarnú kanvicu. Môžete si tak vychutnať osviežujúce nápoje a horúci čaj alebo kávu kedykoľvek budete mať chuť.

Ubytovanie v kategórii Lux je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spojenie pohodlia a štýlu v srdci Ždiaru. Zažite jedinečný pobyt v Drevenici Ždiar a okúste atmosféru, ktorá spája tradíciu a luxus v jednom.


Izba Ždiar LUX 101

Vitajte v našej útulnej izbe 101, kde sa spája tradičný šarm Ždiara s pohodlným a moderným vybavením. Táto izba je pripravená vám poskytnúť pokojný a príjemný pobyt, kde sa budete cítiť ako doma.

Izba Ždiar LUX 201

Užite si moderný komfort v našej izbe 201. Sústredili sme sa na detaily, aby sme vám zabezpečili pohodlie a relaxáciu v srdci Ždiara. Táto izba je navrhnutá tak, aby ste si mohli oddýchnuť od každodenného zhonu.

Izba Ždiar LUX 202

Naša štýlová izba 202 je ideálna pre rodiny, ktoré hľadajú pohodlný a príjemný pobyt. S priestranným prostredím a moderným vybavením je táto izba skvelou voľbou pre relaxáciu a oddych v príjemnom prostredí Ždiara.

Izba Ždiar LUX 203

Získajte autentický kútik prírody v našej rustikálnej izbe 203. Táto izba prináša príjemnú kombináciu tradičného dizajnu s moderným komfortom, aby váš pobyt bol ešte útulnejší.

Izba Ždiar LUX 204

Uvoľnite sa a objavte autentický kútik prírody v našej luxusnej izbe 204. Táto rustikálna oáza spojuje tradičný dizajn s moderným komfortom, aby váš pobyt získal útulnú atmosféru a nezabudnuteľný zážitok v Ždiari.

Drevenica Ždiar

Drevenička Ždiar - Všetok čaro Ždiara a jeho prírodného bohatstva sa spája v našej útulnej Dreveničke. Obklopení krásou Belianskych Tatier nájdete tu pokoj a autentickosť Ždiaru, ktoré si užijete v súkromí.